Strona WWW to jedno z najmocniejszych i najważniejszych narzędzi każdej firmy! Aby jednak zrozumieć, jak ważna jest profesjonalna strona internetowa, należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czym ona tak naprawdę jest?

Strona internetowa jest łącznikiem pomiędzy firmą a jej klientami, kontrahentami i partnerami. Spełnia ona kilka, bardzo ważnych funkcji jednocześnie:

  • Funkcja informacyjna. Wyszukiwarka Google działa jak rozbudowany katalog branżowy czy książka telefoniczna. Po wpisaniu interesujących fraz, każdy użytkownik dostaje listę stron internetowych firm, które mogą spełnić jego oczekiwania. Kiedy strona jest dobrze zaprojektowana, klient natychmiast otrzymuje wszystkie ważne informacje; na temat zakresu i rodzaju wykonywanych usług, na temat cen, może zapoznać się z galerią zdjęć, sprawdzić jak dojedzie do firmy. Ponadto, może coś zamówić, kupić (w sytuacji, kiedy firma posiada sklep internetowych) lub wysłać zapytanie – wykorzystując do tego np. formularz.

 

  • Funkcja wizerunkowa. Firmowe strony odwiedzają różne osoby; oczywiście najczęściej są to stali lub potencjalni klienci, ale również osoby współpracujące, kontrahenci, partnerzy, a także konkurencja. Strona może odzwierciedlać firmę – może być jej nieskazitelną wizytówką, wszystko jednak zależy od tego, w jaki sposób jest wykonana. Jeżeli chcemy zdobyć szacunek naszych klientów i uatrakcyjnić wizerunek firmy, warto postarać się, aby strona WWW była naprawdę dobra!

 

  • Funkcja reklamowa. Strona internetowa jest nośnikiem reklamy Twojej firmy o bardzo dużej sile rażenia. Może odwiedzić ją każdy, bez względu na to ile ma lat i na jakim kontynencie mieszka! Jeżeli strona internetowa podlega dodatkowej optymalizacji, skuteczność reklamy może zwiększyć się aż o 80%!

Nasza firma wykona dla Ciebie każdą stronę internetową; począwszy od prostych i niedrogich stron WWW, aż po rozbudowane sklepy on-line, dbając o to, aby były one przejrzyste i przyjazne dla użytkowania, a jednocześnie ciekawe i innowacyjne. Zadbamy również o to, aby charakter strony był idealnie dopasowany do profilu prowadzonej działalności i zgodny z identyfikacją wizualną firmy. Strony przez nas wykonane spełniają oczekiwania zarówno od strony wizualno-prezentacyjnej jak i funkcjonalnej.